Dlouhodobé ubytování

Ocitli jste se v tíživé bytové situaci a hledáte možnost levného dlouhodobého ubytování v centu Brna a jeho okolí? Jste majitelem stavební firmy a potřebujete vyřešit dočasné dlouhodobé ubytování pro své zaměstnance v Brně?

Levné ubytování v ubytovně

Ušetříme vám starosti, řešení je přímo před vámi.  Levné ubytování v příjemném prostředí je vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro řemeslníky, montéry či dělníky.

Ubytovna Brno Maloměřice je situovaná v klidném a čistém prostředí, obklopena zelení s příznivou dopravní dostupností MHD do centra Brna. Autobusové zastávky linek 64 a 74 se nacházejí přímo před ubytovnou, Tramvajová zastávka linky 4 a autobusová zastávka linky 75 jsou cca 16 min chůze, asi 900 m, od ubytovny.

Větší soukromí pro jednu osobu

K dispozici jsou většinou pokoje dvoulůžkové i několik třílůžkových. Jednolůžkovými pokoji sice přímo nedisponujeme, avšak nabízíme možnost obsazení dvoulůžkového pokoje jednou osobou za zvýhodněnou cenu a velmi levně. Můžete tak ušetřit měsíčně až 4500 Kč v porovnání s běžnou cenou.

Vybavenost pokojů

Jednoduché a čisté. Zařízení pokojů je v běžném stylu, součástí jsou standardní lůžka, včetně povlečení. V každém pokoji je dále stůl se židlemi, skříň, u postelí noční stolky s lampičkami. Stravování nezajišťujeme, uvařit si však můžete v některé ze společných kuchyní.

Ubytovna nabízí

  • 4 plně vybavené kuchyně s lednicemi a sporáky na vaření
  • sociální zařízení jsou společná, rozdělená na sprchovou část a WC
  • velká společenská místnost s velkoplošnou TV
  • samozřejmostí je WIFI signál na každém pokoji

Máte zájem o ubytování? Kontaktujte nás na telefonu +420 608 502 024 nebo e-mailem na ubytovani@trifin.cz. Ozveme se vám obratem.