Dlouhodobé ubytování

Ocitli jste se v tíživé bytové situaci a hledáte možnost levného dlouhodobého ubytování v Brně a okolí? Jste majitelem stavební firmy a potřebujete vyřešit dočasné ubytování pro své zaměstnance?

Ušetříme vám starosti, řešení je přímo před vámi.

Ať už vás čeká delší pracovní pobyt nebo potřebujete zajistit přechodné řešení bytové situace, u nás najdete, co hledáte. Levné ubytování v příjemném prostředí je vhodné jak pro jednotlivce, tak i pro řemeslníky, montéry či dělníky.

Naše ubytovna je situovaná v klidném a čistém prostředí, obklopena zelení s příznivou dopravní dostupností MHD. Zastávky jsou vzdáleny 40 m od ubytovny.

Chcete mít větší soukromí?

K dispozici jsou většinou pokoje dvoulůžkové i několik třílůžkových. Jednolůžkovými pokoji sice přímo nedisponujeme, avšak nabízíme možnost obsazení dvoulůžkového pokoje jednou osobou za zvýhodněnou cenu. Můžete tak ušetřit měsíčně až 2300 Kč v porovnání s běžnou cenou.

Jaká je v ubytovně vybavenost pokojů?

Jednoduché a čisté. Zařízení pokojů je v běžném stylu, součástí jsou standardní lůžka, včetně povlečení. V každém pokoji je dále stůl se židlemi, skříň, u postelí noční stolky s lampičkami. Stravování nezajišťujeme, uvařit si však můžete v některé ze společných kuchyní.

K dispozici jsou

  • 4 plně vybavené kuchyně s lednicemi a sporáky na vaření
  • sociální zařízení jsou společná, rozdělená na sprchovou část a WC
  • velká společenská místnost s velkoplošnou TV
  • samozřejmostí je WIFI signál na každém pokoji